З десяток службових породистих собак з Бучанської колонії залишилися на вулиці

21 січня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джере
У Бучі та регіоні шукають нових господарів для службових собак, що живуть у Бучанській виправній колонії.

Оскільки установу закрили та згодом продали, а ув’язнених перевели до інших виправних установ, собаки і коти залишилися без нагляду та їжі.

“Раніше повідомлялося про те, що у колонії на голодну смерть приречено близько півсотні тюремних котів. Тепер виявилося що на території колонії знаходиться і дев’ять службових собак, які стали безхтченками”, – про це повідомляє сайт міста Ірпінь.

Протягом двох тижнів цих собак потрібно прилаштувати в інше місце на службу. Це породисті собаки, які навчені дисципліні охорони, а через розформування колонії стали нікому непотрібними. Волонтери б’ють на сполох.

“Ці собаки в силу специфіки служби передаються виключно людям, які розуміють особливості породи і рід служби собак. Ці собаки не готові до переїзду в домашні умови!”, – зауважує волонтерка Ірина Мурга.

Нині собакам необхідний корм, а працівники колонії їх можуть перетримати у себе лише тиждень.

“Просимо волонтерів і всіх небайдужих відгукнутися! Кому потрібні собаки для охорони підприємств, звертайтеся! Деталі стосовно службових собак та реквізити для фінансової допомоги (купівля корму) можна дізнатися за телефонами: Тетяна +38 067 799 1826, Ірина +38 096 944 6644”, – йдеться на сайті міста Ірпінь.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі