З «Голосу» можуть виключити шістьох депутатів

23 березня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Політрада "Голосу" попередила низку нардепів про виключення після голосування за законопроєкт №5133, який "наносить суттєву шкоду репутації та політичним інтересам партії".

Про це заявив нардеп Ярослав Юрчишин , пише “Українська правда”.

Юрчишин розповів, що низка нардепів “Голосу” 16 березня проголосували за направлення до КСУ законопроєкту щодо порядку призначення на посади та звільнення з посад директорів НАБУ та ДБР. Нардеп наголосив, що він не підтримує законопроєкт, але хоче, щоб його розглянув Конституційний суд на предмет неконституційності, щоб отримати “висновок єдиного органу, який може дати оцінку на конституційність”.

Зараз цей законопроєкт має статус “направлено на висновок Конституційного суду”.

Після цього політрада на своєму засіданні обговорювала це голосування і вирішила провести перевірку причин цього голосування, а також попередила низку нардепів про вигнання, якщо вони ще раз “завдадуть шкоди партії”.

На засіданні 7 присутніх одноголосно підтримали це рішення,

Зазначається, що з партії «Голос» можуть виключити таких депутатів:

  • Ярослава Юрчишина;
  • Олександру Устинову;
  • Соломію Бобровську;
  • Романа Лозинського;
  • Володимира Цабаля;
  • Ольгу Стефанишину.

Водночас у прес-службі «Голосу» в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» заявили, що партія в цьому році не ухвалювала рішень про виключення будь-кого зі своїх лав, проте зазначили, що минулого тижня політрада партії розглядала питання голосування деяких членів політсили за законопроект № 5133.

В прес-службі «Голосу» стверджують, що цей законопроект спрямований на позбавлення НАБУ та ДБР незалежності і є політичною підтримкою «атаки на антикорупційні органи».

В політсилі наголошують, що систематично виступали проти посилення повноважень президента, зокрема й у питанні призначення очільників НАБУ та ДБР.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі