З початку березня до львівського “Охмадтиту” госпіталізували 43 дитини з COVID-19

16 березня 2021 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
лікарі
Ілюстративне фото
Збільшиласяся кількість дітей з важкою формою пневмонії з жовтня минулого року.

З початку березня цього року у львівське коронавірусне відділення “Охмадтиту” госпіталізували 43 дитини з діагнозом COVID-19. Про це повідомляє Galnet.

За словами директорки медзакладу Олександри Бурди, серед пацієнтів є діти з важкою формою пневмонії, які потребують штучної вентиляції легенів.

“Зараз у нас три важкі пневмонії, всі ці діти кисневозалежні. Серед них – дві дитини 17 років і одна – 10 років, яка перебуває на штучній вентиляції легенів. У нас таких пацієнтів давно не було. Остання дитина була у жовтні, яка довгий час перебувала на ШВЛ, також їй вводили ЕКМО. Вона вижила, дякувати богу всім медикам”, – повідомила Бурда.

Також директорка розповіла, що кількість дітей, хворих на коронавірус збільшилося майже в половину з початку цього року.

“З початку 2021 року у нас було 160 хворих з підозрою на коронавірус. Якщо порахувати відосток “позитивних”,  то спочатку було 30-33%, а сьогодні у 63% підтвердили коронавірус методом ПЛР”, – повідомила Олександра Бурда.

Нагадаємо, сьогодні Львівська міська рада повідомила, що область зараз перебуває у передлокдаунному стані і зараз вживають усіх заходів для уникнення переходу в “червону зону” карантину.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі