З початку повномасштабної війни понад 12 тисяч жителів Львівщини пішли на фронт

02 березня 2022, 16:04
Share Button
Фото: умовне
Також понад 26 тисяч чоловіків призовного віку вже повернулися в Україну з-за кордону, щоб вступити до лав територіальної оборони і нашої армії.

Про це повідомляє голова ЛОВА Максим Козицький.

Він також звертається всіх чоловіків призовного віку, які приїхали на Львівщину з інших областей.

“Я як начальник Львівської обласної військової адміністрації підписав наказ, згідно з яким громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину у зв’язку з евакуацією, впродовж 24 годин після прибуття в нашу область повинні з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік. Нагадую, пересидіти – не варіант!” – каже Козицький.

Також усі, хто приймає людей на поселення, повинні забезпечити виконання цієї вимоги. Щоб Україна перемогла, вклад має зробити кожен.

“Зараз ми активно формуємо додаткову бригаду тероборони, яка захищатиме Львів. Сформували вже 30 сотень по різних районах. Добровольці несуть спільне патрулювання з поліцією та Нацгвардійцями. Продовжуємо виготовляти протитанкові їжаки, “коктейлі Молотова”, впорядковуємо блокпости”, – підкреслив Максим Козицький.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі