З початку року в Україні близько 35 тисяч осіб отримали статус “муніципальної няні”

17 жовтня 2020 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
В Україні з початку року близько 35 тисячам осіб було призначено та виплачено компенсацію за послугу “муніципальна няня”.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства соціальної політики України, пише finance.ua.

“З початку поточного року 34 662 особам було призначено та виплачено компенсацію з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”, — сказано у відповіді на запит.

Найбільше звернень щодо компенсації послуги з догляду “муніципальна няня” зареєстровано у Львівській області — 4 806 осіб, Рівненській області — 4 009 осіб, Миколаївській області — 3 198 осіб.

Компенсація послуги “муніципальна няня” виплачується отримувачу послуги “муніципальна няня” в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком від шести років, установленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня, але не більше від вартості послуги “муніципальна няня”, сплаченої отримувачем послуги “муніципальна няня”.

Так, згідно із Законом України про Державний бюджет на 2020 рік, прожитковий мінімум на дітей віком до 6 років з 1 січня 2020 року становив 1779 гривень, з 1 липня 2020 року становить 1859.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі