З Польщі в Україну перенесуть “Завод Електротехнічний Автомобільний”

15 січня 2021 Економіка, Життя
Share Button
Фото із відкритих джерел
Розпочалася ліквідація заводу, який виготовляв електропроводку для авто в Елці. Виробництво планують перенести в Україну.
«Завод Електротехнічний Автомобільний» в Елці працюватиме лише до липня цього року. Про це повідомили у  inpoland.net.pl посилаючись на olsztyn.tvp.pl.
Керівництво повідомило робітників, що на зборах акціонерів компанії було прийнято рішення про ліквідацію заводу. Працівники вважають, що власники вирішили це зробити у відповідь на оголошення про підвищення мінімальної зарплати. Навесні виробництво було зупинено через відсутність замовлень.

Можливо, виробництво буде перенесено в Україну. «Запорізький автомобілебудівний завод» є мажоритарним акціонером FSO Warszawa, якому підпорядкований завод в Елці.

Завод повідомив бюро праці про заплановані звільнення 450 людей. Мер Томаш Андрукевич оголосив про підтримку людей, які залишаться без роботи. Розпочаті переговори з місцевими компаніями, які могли б створити місця для них. Представники компанії повідомили працівників, що відповідно до Трудового кодексу вони отримають вихідну допомогу. Безробіття в Елці становить 12 відсотків майже 4000 людей є безробітними.

Завод, який почав працювати як Державне підприємство тракторів та сільськогосподарських машин у 1945 році, пізніше займався виготовленням електропроводки для різноманітних автомобілів. У період розквіту на ньому працювало 1200 людей.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі