Вікторія Балицька

Вікторія Балицька

Журналістка

З поваги до армії і до власної країни перестаньте розганяти зраду

Вікторія Балицька | 20 березня 2022, 10:31 Думка
Share Button
Фото: умовне
Перший тиждень війни вони ще боялися розганяти зраду. Може просто від екзистенційного страху, а може тому, що бзділи, що можуть їх запідозрити і звинуватити в зраді, і дати по голові.

Але потрохи оговталися, зручно вмостилися під цілодобовим прикриттям ЗСУ, і почали руйнувати єдність! Почали руйнувати тил і оборону своїми токсичними “аналізами”, “викриттями” і “правдою”. Почали руйнувати ту відносну безпеку, яку ціною життя оберігають зараз воїни ЗСУ, поліцейські, нацгвардійці, прикордонники та ін…

Відчули безкарність. Безвідповідальність пиздобольства надихає їх. Збирають навколо себе групки таких же тролів-зрадофілів, і творять собі ілюзію підтримки. Але притомні, патріотично налаштовані, люди обходять їх, як буває відвертаються від гидкого таргана, – не тому що байдужі до того, що він нагло виліз з шпарини на кухню, а тому що навіть гидко його роздавити. Хай пошвидше залізе під плінтус – щоб його не бачити… але всі пам’ятатимуть, що таргани є. І як виглядають. Особливо політики і публічні персони.

Не заважайте ЗСУ! Не підводьте їх. Вони голови кладуть за нас всіх. У них теж багато питань до всіх влад. Але уявімо, що вояки зараз не палять русню, а дискутують з приводу всякої чергової, закинутої невідомо ким, ху@ні.

З поваги до армії і до власної країни треба перестати розганяти всяку муть, яка зараз не має жодного значення. Яка вкинута ворогом як кістка розбрату.

“Не ображайте воїнів”, – закликає Головнокомандувач ЗСУ.

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі