З ветеранки Котеленець зняли підозру в жорстокому поводженні з українськими полоненими

14 квітня 2021 Кримінал
Share Button
Фото з відкритих джерел
Прокуратура зняла частину підозр з ветеранки АТО Вікторії Котеленець. Поліція підозрює її в участі в армії так званої "ДНР".

Про рішення правоохоронних органів щодо Вікторії Котеленець повідомив її адвокат Віталій Цокур.

Про це пишуть Грати.

Поліцейські стверджували, що Котеленець у 2014 році була учасницею так званого “народного ополчення Донбасу” і конвоювала “парад” українських полонених в Донецьку.

Вона схожа на конвоїрку з одного із фото ходи. Однак товариші по службі “Фортуни” (позивний Котеленець) з української армії заявляють, що сталася помилка. Мовляв, жінка на фото – це не Котеленець.

За словами адвоката Цокура, 12 квітня слідчий вручив Котеленець нову підозру. Тепер її підозрюють тільки в участі в незаконному збройному формуванні. Важчу статтю – жорстоке поводження військовополоненими або цивільним населенням – прибрали з нової підозри.

Захисник назвав логічним те, що слідство відмовилося від епізоду з “парадом”. Цокур зазначив, що захист подав портретну експертизу, яка підтверджує, що людина на фото – не Котеленець, а інша жінка – жителька Донецька Ольга Сухова.

“Ми замовили свою експертизу, яка довела, що на фотографії – не Вікторія Котеленець, а конвоїрка Ольга Сухова. Ми знайшли свідка, який навчався з нею і дізнався на фото саме її”,– пояснив адвокат.

На його думку, стаття про жорстоке поводження з полоненими фігурувала в першій підозрі Котеленець, аби обрати їй максимальну міру запобіжного заходу – тримання в СІЗО без можливості вийти під заставу.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі