З’їзд байкерів Harley-Davidson у Львові. Фоторепортаж

17 липня 2021, 15:04 Львів, Фото
Share Button
Усі фото Діла
Сьогодні, 17 липня, у Львові відбулась грандіозна подія - близько трьох сотень байкерів зібрались у Львові, щоб відзначити першу річницю із заснування West Chapter Ukraine.

Як розповів “Ділу” Андрій Антонів, організатор події, West Chapter Ukraine – це підрозділ міжнародної структури HOG(Harley Owners Group). HOG – найбільший у світі клуб, який налічує близько 2 мільйонів членів і спонсорується безпосередньо Harley-Davidson.

West Chapter Ukraine –  це один із локальних підрозділів цього велетенського клубу. В Україні їх всього є чотири: два у Києві, один в Одесі та один у Львові.

“І от з цієї нагоди ми покликали колег з інших чаптерів в Україні, в Європі – приїхали з Польщі, Словаччини, Угорщини, є з Прибалтики. Є сьогодні навіть байкери з Саудівської Аравії. Також є представник Harley-Davidson Даніель Бухольцер”, – розповідає Андрій Антонів.

Зірка з’їзду, з яким усі фотографувались. Особливо – жінки

Гості з Польщі

Даніель Бухольцер по середині та Андрій Антонів справа

І на кінець, учасники з’їзду не змогли втриматись від відомої вже кричалки про президента сусідньої держави, яка анексувала українські території. Відео 18+

Після невеликого заїзду усі байкери збираються у Kavalier Boutique Hotel на відкриту масштабну вечірку, куди запрошують усіх бажаючих на 16.30 год.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі