За бійцями територіальної оборони закріплять зброю

19 січня 2022, 06:32 Армія
Share Button
Фото з відкритих джерел
Завдяки резервістам кожен батальйон нараховуватиме до 600 осіб.

Як повідомляє пресцентр Міністерства оборони України, у складі Сил тероборони ЗСУ триває формування 25 бригад – по одній на кожен регіон країни.

18 січня міністр оборони України Олексій Резніков на нараді заявив, що постійна чисельність Сил тероборони у мирний час становитиме 10 тис. військовослужбовців. За штатом особливого періоду підрозділи нараховуватимуть понад 130 тис. осіб, для чого сформують резерв.

“Розгортання системи тероборони відбуватиметься у три етапи… На першому етапі бригади та батальйони Сил тероборони розгортатимуться по штату мирного часу. Це відбувається просто зараз. У кожному батальйоні формується кістяк із військовослужбовців ЗСУ. Їх завданням є командування, навчання та злагодження з цивільних осіб, які укладуть контракт про службу в резерві тероборони і захищатимуть територію, де проживають”, – зазначив міністр.

За його словами, завдяки цим резервістам кожен батальйон нараховуватиме до 600 осіб.

“Формування резерву тероборони по штатах особливого періоду – другий етап після того, як у батальйонах і бригадах буде створено організаційно-управлінське ядро з військовослужбовців та забезпечені відповідні умови. За тими, хто укладе контракт і служитиме в резерві тероборони, буде закріплено зброю. Вона буде видаватися на час навчань або у разі виникнення певних ситуацій”, – наголосив Олексій Резніков.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі