За катування людей в “Ізоляції” судитимуть вісьмох представників “МДБ ДНР”

02 жовтня 2021, 10:36 Кримінал
Share Button
Ілюстративне фото
У період 2014-2017 років двоє представників «служби спеціальних операцій Міністерства державної безпеки ДНР» організували та контролювали незаконну діяльність, яка полягала у захопленні та незаконному утриманні цивільних осіб і військовослужбовців Збройних Сил України у так званій в’язниці «Ізоляція» у м. Донецьку. 

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено спеціальне досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 8 представників незаконного воєнізованого формування «МДБ ДНР» за фактом торгівлі людьми, керівництва та участі у злочинній організації, участі у терористичній організації, участі в діяльності не передбачених законами України воєнізованих формувань, порушення законів та звичаїв війни.

За їх злочинними наказами 6 так званих конвоїрів і охоронців підпільної в’язниці незаконно утримували у нелюдських умовах 24 громадянина. Обвинувачені жорстоко поводились з полоненими, застосовували до них психологічне і фізичне насилля, катували та примусово залучали до праці.

Оскільки обвинувачені переховуються від слідства їх судитимуть заочно.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі