«За майбутнє» вимагає гідно вшанувати 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії

13 липня 2021 Життя
Share Button
Фото: УП
Львівська обласна рада підтримала звернення, ініційоване фракцією партії «За майбутнє», щодо забезпечення належних організаційно-правових умов для відзначення на державному рівні 80-річчя створення Української Повстанської Армії.

Зазначимо, що 14 жовтня 2022 року виповнюється 80 років з часу створення перших бойових загонів Української Повстанської Армії (УПА), яка вела збройну боротьбу за державну незалежність України проти нацистського та комуністичного окупаційних режимів.

«Враховуючи роль Української Повстанської Армії та її вояків в історії боротьби за відновлення незалежності України, з метою визнання історичного значення боротьби УПА та вшанування військової звитяги, необхідно на гідному рівні провести заходи з відзначення 80-річчя створення Української Повстанської Армії, залучивши до цього Кабінет Міністрів України, органи місцевого самоврядування, громадсько-політичні організації, школи та вищі навчальні заклади», – йдеться у зверненні.

Депутати закликали Верховну Раду України прийняти постанову №5721, якою пропонується Президенту України надати звання Герой України Тарасу Бульбі-Боровцю та повернути звання Герой України Степану Бандері та Роману Шухевичу. Зазначимо, що одним з ініціаторів цієї постанови є народний депутат України, представник Львівщини Тарас Батенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі