«За майбутнє» вимагає покарати голову ОВК Лозинського за фальсифікацію виборів на Прикарпатті

13 квітня 2021 Політика
Share Button
Голову скандальної виборчої комісії у 87 виборчому окрузі на Прикарпатті Андрія Лозинського хочуть притягнути до відповідальності та внести в «чорні списки» ЦВК, аби не допустити більше до виборчого процесу.

Про це з трибуни парламенту заявив співголова депутатської групи «За майбутнє» Тарас Батенко.

«Такого «бєспредєлу» країна не бачила з часів виборів у Мукачево у 2004 році та на виборах в окремих мажоритарних округах у 2012 році. Як і у попередніх випадках, все це закінчується безславно для партії влади, а перемога виявляється «пірровою». Такий «успіх» стає передвісником кінця для такої влади, в частині її легітимності та здатності захищати інтереси суспільства», – заявив Батенко.

За його словами, рішення Франківського окружного адміністративного суду, який частково анулював рішення окружної виборчої комісії зі встановлення результатів виборів лише підтверджує, що «ОВК, а саме окремі її члени, прямо причетні до спотворення результатів, щоб протягнути за вуха кандидата від провладної партії».

«Я звертаюсь до Центральної виборчої комісії з вимогою внести в так звані «чорні списки» голову ОВК у 87 та окремих членів комісії, делегованих, до слова, однією демократичною парламентською партією», – додав нардеп.

Зазначимо, що Андрій Лозинський та Віктор Децик, які делеговані у комісію з подання партії «Голос», увійшли до складу ОВК 31 березня – на третій день після дня голосування.

Саме після їхньої появи на ОВК відбулись скандальні події: залучення спецназу СБУ, зникнення частини бюлетенів, пошкоджена виборча документація. Також з подачі голови ОВК було вилучено кандидата від партії «За майбутнє» Олександра Шевченка, хоча той як суб’єкт виборчого процесу мав право спостерігати та контролювати роботу ко

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі