За останні 2 тижні ЗСУ звільнили 23 населені пункти на Харківщині

19 травня 2022, 17:17
Share Button
Фото: умовне
Наразі активні бойові дії тривають на Сєвєродонецькому, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.

Упродовж останніх двох тижнів на Харківському напрямку 23 населені пункти звільнили від загарбників.

Про це на брифінгу повідомив бригадний генерал, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов, передає “Укрінфом”.

“На Харківському напрямку з 5 травня вже звільнено 23 населених пункти з-під російської окупації. Ворог намагається стримати наступ наших військ. Росія не припиняє обстріли Чернігівської та Сумської областей, щоб відвернути наші сили від основних напрямків”, — повідомив Громов.

За його словами, метою російських загарбників, як і раніше, є вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

“Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні бойових дій на сході нашої країни. Його декларована мета так званого другого етапу “спеціальної операції” залишається без змін: це окупація Донецької та Луганської областей в межах адміністративних кордонів. Так, на даний час на Донецькому напрямку угруповання противника намагається вести наступальні дії уздовж всієї лінії зіткнення. Противник наносить вогневе ураження із застосування мінометів, артилерійських систем, РСЗВ при підтримці авіації з метою завдання втрат нашим військам, виснаження нашого особового складу, руйнування фортифікаційних споруд наших підрозділів”, — сказав Громов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі