За позбавлення прав автомайданівців повідомлено про підозру екссудді районного суду Києва

08 лютого 2021
Share Button
Фото з відкритих джерел
Прокурорами Офісу Генерального прокурора за дорученням заступника Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому судді одного з районних судів м. Києва – судді у відставці. Їй інкримінується незаконне перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій, вчинене службовою особою.

Про це повідомили у Офісі генпрокурора.

За даними слідства, 23 січня 2014 року, з метою перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій, суддя притягнула до адміністративної відповідальності за відсутності доказів та обставин, що обтяжують відповідальність, трьох осіб за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП. Вказані особи 29 грудня 2013 року були учасниками руху колони транспортних засобів від вул. Хрещатик м. Києва до резиденції колишнього Президента України «Межигір’я» в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

При цьому, заради залякування мітингувальників, суддя призначила їм найбільш суворий вид адміністративного стягнення, передбачений санкцією вказаної статті, – позбавлення права керування транспортним засобом.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі