За рік на Львівщині перевірили майже 700 суб’єктів господарювання на дотримання правил безпеки на роботі

21 січня 2022, 21:22 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Із метою запобігання виробничого травматизму та зниження його рівня ГУ Держпраці у Львівській області впродовж року провело 1849 інформаційних заходів. Здійснили 686 перевірок у сфері охорони праці суб'єктів господарювання та перевірили 1754 об’єктів. Виявили 12186 порушень вимог законодавства про охорону праці та промислову безпеку, з них 95 % за результатами вжитих Головним управлінням заходів підприємствами усунено.

Про це повідомляє Львівська ОДА.

“До адміністративного суду направлено 39 позовних заяв щодо призупинення (зупинення, обмеження) виробництва, виконання робіт, у зв’язку з виявленням порушень, що могли несли загрозу життю та здоров’ю працівників. За результатами проведеної роботи в області у 2021 році відбулося зниження загального травматизму на 3% та на 5% зменшення кількості нещасних випадків із смертельними наслідками”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що провели р оз’яснювальну роботу на підприємствах тих галузей, які за результатами здійсненого аналізу стану організації безпеки праці були визнані в області найбільш ризиконебезпечними.

У ЛОДА розповіли, що головне управління розробило Профіль безпеки та План превентивної роботи, який погоджений  із соціальними партнерами та іншими зацікавленими органами, що увійшли до складу спеціально створеної Головним управлінням постійно діючої робочої групи. А саме, представники профільних структурних підрозділів Львівської ОДА та міської ради, Об’єднання профспілок Львівщини, УВД ФСС у Львівській області, ГУ Нацполіції у Львівській області, Департаменту державного контролю на транспорті, Асоціації роботодавців Львівської області.

 “Головне управління Держпраці та Об’єднання профспілок Львівщини є надійними партнерами в частині захисту конституційних прав громадян на належні, безпечні та здорові умови праці. Щороку ми посилюємо нашу співпрацю, що позитивно впливає на загальний результат – зменшення кількості нещасних випадків на підприємствах регіону, зниження рівня травмування працівників тощо”, – відзначив голова Об’єднання Роман Дацько.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі