За вбивство начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ пропонували 50 тисяч доларів

23 січня 2021 Кримінал
Share Button
Фото із відкритих джерел
Організатор вбивства начальника управління внутрішньої безпеки СБУ пропонував виконавцям 50 тисяч доларів.

Про це стало відомо із матеріалів клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

З клопотання, про обрання міри запобіжного заходу, поданого начальником 3 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України слідчому судді Шевченківського районного суду міста Києва стосовно Расюка Ю.І. зазначається:

За версією слідства, ще у жовтні 2020 року Расюк Юрій Іванович, будучи консультантом штабу при СБУ, розробив детальний план замаху на життя (вбивства) Наумова Андрія Олеговича, начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБ України, адже до службових обов’язків останнього входить погодження кандидатур військовослужбовців СБУ на призначення на керівні посади в СБУ.

У листопаді 2020 року Расюк Ю.І. залучив для втілення свого злочинного плану особу під ім’ям «Олег», які запропонував винагороду у сумі 50 000 доларів США.

У грудні 2020 року Расюк Ю.І. ще раз підтвердив особі на ім’я «Олег» свої плани, та наголосив, що Наумов А.О. повинен потрапити до лікарні на строк, не менше шести місяців.

12 січня 2021 року «Олег» отримав першу частину грошей, у сумі 1 тис. доларів США через посередника.

13 січня 2021 року Расюк Ю.І. зустрівся з «Олегом», та підтвердив, що 1 тис.доларів США передав він для організації вбивства Наумова А.О. 22 січня 2021 року Расюк Ю.І. передав «Олегу» 4 тис. доларів США, як плату за організацію вбивства Наумова А.О. За кілька хвилин після цього Расюка Юрія Івановича затримали працівники СБУ.

Фото документу клопотання

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі