За вказівкою президента екс-начальника ГУР позбавили охорони, – ЗМІ

27 лютого 2021 Трафунки
Share Button
Фото 24 канал
Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов стверджує, що президент Володимир Зеленський наказав зняти охорону із колишнього голови Головного управління розвідки Міністерства оборони Василя Бурби.

Про це Бутусов повідомив у Фейсбуці.

“26 лютого Федеральне бюро розслідувань США оголосило в розшук Євгена Пригожина – власника російської приватної військової компанії “Вагнер”, яка фактично є терористичною організацією, що веде війну в Україні і інших країнах світу. А в Україні 22 лютого без попередження та оповіщення сім’я генерал-полковника ГУР МО Василя Бурби була виселена з охоронюваного селища в Конча-Заспі. Бурбу, який володіє інформацією особливої державної важливості, ГУР МО і СБУ також позбавили документів прикриття. Його єдиним захистом є, на даний момент, машина надана посольством США”, – написав Юрій Бутусов.

“Це відбулося незабаром після того, як ексначальник ГУР МО, а також ряд інших високопоставлених офіцерів військової розвідки дали свідчення в Державному бюро розслідувань і в Генеральній прокуратурі, і повністю підтвердили факт зради і зриву спецоперації проти терористів “Вагнера” після наради в Офісі президента 24 липня”, – зазначаив Бутусов.

Він додав, що напередодні виселення з Бурбою провів зустріч співробітник спецслужб, довірена особа президента Зеленського.

“Він запропонував Бурбі призначення послом України в Австралії, в обмін на публічне спростування скандалу з “вагнерівцями”, відмову від інтерв’ю і будь-якої співпраці з розслідувачем “Беллігнкет” Христо Грозєвим. В іншому разі Бурба отримав прямі погрози – виселення з охоронюваного будинку, позбавлення документів, звільнення з роботи в МЗС рідного брата, відкриття кримінальних справ. Бурба відмовився від такої ганебної угоди. І перші погрози були негайно виконані”, – написав Бутусов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі