Зафіксовано перші порушення під час підрахунку голосів на ДВК у Львові

23 листопада 2020 Львів, Фото
Share Button
Фото - ілюстративне
Спостерігачі ОПОРИ зафіксували перші порушення під час підрахунку голосів на ДВК у Львові.

Члени двох ДВК у місті Львові заповнили протоколи про підрахунок голосів виборців олівцем. Ще на одній дільничній виборчій комісії члени сортували бюлетені усі разом.  Про це повідомляють на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що у місті Львові на ДВК №462046 та 461938 члени комісії заповнювали протоколи про підрахунок голосів виборців олівцем.

Фото – ОПОРА

Фото – ОПОРА

Згідно з частиною 5 статті 121 Виборчого Кодексу забороняється заповнення протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці олівцем, а також внесення до них будь-яких виправлень без відповідного рішення комісії.

Члени дільничної виборчої комісії ДВК №462046 (місто Львів) усі разом сортували бюлетені.

Члени дільничної виборчої комісії №462153 (місто Львів) після закриття дільниці домовилися про неформальну перерву. Близько 20:50 члени ДВК продовжили роботу.

Згідно з частиною 5 статті 251 Виборчого кодексу України забороняється заповнення протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці олівцем, а також внесення до них без відповідного рішення комісії будь-яких виправлень, а також підписувати його та засвідчувати печаткою дільничної виборчої комісії до остаточного заповнення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі