Закарпатець пробіг 435 км за дві доби і встановив рекорд України

19 липня 2021, 14:42 Життя
Share Button
Фото: Наталія Чечетова
Український бігун Андрій Ткачук став другою людиною в історії у 48-годинному бігу. Він здобув перемогу на чемпіонаті України у цій дистанції встановив новий рекорд та наблизився до світового рекорду.

Як йдеться у повідомленні на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України, 35-річний закарпатець Андрій Ткачук переміг у чемпіонаті України із 48-годинного бігу із результатом 435, 446 кілометрів.

«Більше в усьому світі й за всю історію за дві доби долала лише одна людина – легендарний Янніс Курос. Але й тут є одне «але»: грек біг швидше на доріжці, а якщо до уваги взяти лише забіги по шосе, то українець перевершив його результат. У Куроса найкращий результат на шосе був 433, 095 км, показаний у 2008 році в Данії», – йдеться у публікації.

Завдяки цьому результату Андрій Ткачук став другою людиною в історії за подоланою відстанню у 48-годинному бігу. Лише одній людині в історії вдалося пробігти більше за цей час.

Зазначимо,  у 2019 році Андрієві Ткачуку належав рекорд на цій самій дистанції. За 48 годин бігун здолав 370 кілометрів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі