Закарпатських митників підозрюють у незаконному імпорті “нафтопродуктів Медведчука”

26 квітня 2022, 17:56 Кримінал
Share Button
Віктор Медведчук
ДБР притягнуло до відповідальності 10 працівників митниці за сприяння незаконному імпорту нафтопродуктів компаніями, близькими до Медведчука.

Працівники Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру ще десятьом працівникам митного поста «Мукачево» Закарпатської митниці. Через сприяння посадовців компаніям підконтрольним Віктору Медведчуку, державний бюджет втратив понад 24 млн гривень, повідомляють у ДБР.

Протягом 2017-2018 років компанія зі сфери впливу кума путіна Віктора Медведчука імпортувала залізничним та автомобільним транспортом нафтопродукти – легкі та середні дистиляти. Проте у документах зазначалось, що у цистернах знаходиться газовий конденсат, що не є підакцизним товаром.

Під час митного оформлення службові особи митниці «не помічали» підміни та розмитнювали легкі, середні дистиляти як газовий конденсат. Це дозволило організаторам ухилитися від сплати акцизного податку та ПДВ на мільйони гривень.
Працівники митного поста підозрюються ДБР у неналежному виконанні службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі