Закликаємо колег у парламенті не підтримувати підвищення пенсійного віку – Тарас Батенко

14 червня 2021
Share Button
Тарас Батенко
Народний депутат України, співголова депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарас Батенко заявив, що «За майбутнє» не буде підтримувати законопроект про збільшення пенсійного віку для громадян України до 61 року.

Він також закликав інших депутатів не голосувати за цей законопроект.

«Зареєстрований у Верховній Раді відповідний законопроект необхідно відкликати та навіть не розглядати на рівні комітетів. Такі дії недопустимі, коли середня тривалість життя в Україні становить 66 років для чоловіків та 76 років для жінок! Не можна йти на підвищення пенсійного віку заради того, щоб закрити дірки в бюджеті та розрахуватися по кредитах», – наголосив нардеп.

Тарас Батенко також повідомив, що депутатська група «Партія «За майбутнє» наполягає на реальній компенсації місцевим громадам втрат через карантинні обмеження та дотації на наступний рік місцевим бюджетам на утримання закладів освіти й охорони здоров’я.

«Ми закликаємо надати місцевим громадам в Україні реальний фінансовий суверенітет! Для цього громади повинні отримати право самостійно встановлювати місцеві податки і визначати їхні ставки. Необхідно перерозподілити загальнонаціональні податки на користь місцевих бюджетів.І такий реальний фінансовий суверенітет дасть змогу громадам вижити і працювати на розвиток в умовах децентралізації», – додав Тарас Батенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі