Тарас Батенко

Тарас Батенко

Нардеп, політолог, науковець, громадський діяч

Закликаю Президента Зеленського та правоохоронні органи втрутитись у ситуацію з рейдерським захопленням Митрополичих садів

Тарас Батенко | 22 червня 2021, 22:32 Думка
Share Button
Тарас Батенко
Сьогодні стало відомо, що представники Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) зухвало притягнули військову техніку на територію Митрополичих садів собору Святого Юра Української Греко-Католицької Церкви у Львові.

Зробили це цинічно й нахабно, використовуючи при цьому техніку та військовослужбовців. Навіщо державне підприємство, основною діяльністю якого є розповсюдження радіо- та телевізійних програм, зацікавилось ласою ділянкою в історичній частині Львова?

Ситуація вимагає негайного втручання Президента та правоохоронних органів до діяльності КРРТ. Хочу нагадати, що Митрополичі сади є невід’ємною частиною комплексу собору Святого Юрія, що, у свою чергу, охороняється законодавством України, як пам’ятка архітектури державного значення та належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Події, що розгортаються там сьогодні, не сприяють формуванню позитивного іміджу України, як держави, яка дбає про свою історію та культурну спадщину. Закликаю вище керівництво держави прийняти негайні міри до керівництва Концерну, а правоохоронні органи з’ясувати причину таких нахабних дій та притягнути до відповідальності причетних!

Як писало Діло, УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів у Львові.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі