Замість робочих місць – волонтерство?

26 травня 2020 Життя, Політика
Share Button
Денис Шмигаль. Фото з вільних джерел
Уряд планує залучити волонтерів для стеження за дотриманням громадянами протиепідемічних правил у місцях потенційного скупчення людей.

Вони також інформуватимуть їх щодо правильного носіння масок, дотримання соціальної дистанції, правил відвідування магазинів та закладів харчування.

Про це сьогодні повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Протистояти пандемії коронавірусу — це наше спільне завдання. А тому важливо, щоб люди не забували про небезпеку, яку несе COVID-19, та не наражали ризику оточення.
Для цього Уряд планує залучити волонтерів, які будуть стежити за дотриманням громадянами протиепідемічних правил у місцях потенційного скупчення людей. Вони також інформуватимуть їх щодо правильного носіння масок, дотримання соціальної дистанції, правил відвідування магазинів та закладів харчування.
Ця гарна ініціатива, як залучити громадян до спільної справи, з’явилася в Італії, яка чи не найбільше у Європі постраждала від пандемії. І яка продемонструвала згуртованість у боротьбі з коронавірусом. Ідею вже підтримав Президент, а реалізувати її зможе Міністерство соціальної політики”, – написав Денис Шмигаль.

Сподіваємось, що ця “гарна ініціатива” не покликана замінити ідею створення півмільйона робочих місць і не перетворить волонтерів на дружинників чи наглядачів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі