Застосування рф хімічної зброї змусить НАТО змінити правила гри — президент Польщі

13 березня 2022, 14:20
Share Button
Анджей Дуда
На думку польського лідера, політично путін уже програв цю війну.

Використання рф хімічної зброї проти України може спонукати НАТО змінити свою позицію. Про це президент Польщі Анджей Дуда заявив в інтерв’ю ВВС, передає zn.ua.

Президента Польщі запитали, чи вважає він, що очільник Кремля путін може готуватися до використання хімічної зброї. На думку Дуди, росія може застосувати хімічну зброю, оскільки путін знаходиться в “дуже складній ситуації”.

“Такого масштабу світ не бачив із часів Другої світової війни. Якщо ви запитаєте мене, чи може путін застосувати хімічну зброю, я вважаю, зараз він може використовувати будь-що, оскільки знаходиться в дуже складній ситуації. Насправді, політично він уже програв цю війну”, — заявив Дуда.

Польського президента також запитали, чи може використання рф хімічної зброї спровокувати втручання НАТО. Дуда сказав, що застосування рф хімічної зброї “змінить правила гри”.

“Звичайно, всі сподіваються, що він не наважиться на це. Але якщо він використає зброю масового знищення, це змінить усю ситуацію”, — додав Дуда.

“Безумовно, Північноатлантичному альянсу доведеться сісти за стіл і дійсно серйозно подумати, що робити, тому що тоді це стане загрозою не тільки для Європи чи нашого регіону, але й для всього світу”, — сказав президент Польщі.

Нагадаємо, Зеленський раніше заявив, що Україна з Польщею вже сформували надзвичайно сильний союз.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі