Завершився другий етап суду у справі зґвалтування 11-річного хлопчика на Левандівці у Львові

Share Button
фото "Діло"
Сьогодні, 29 липня, Залізничний райсуд Львова завершив розгляд документальних свідчень, зокрема, відеозаписів слідчих експериментів за участі потерпілого хлопчика та свідків.

Як повідомив “Ділу” батько потерпілого хлопчика Олег Яцків, після засідань у січні, судовий процес триває вже без дитини. Зазначимо, 22 червня суд продовжив термін перебування підозрюваного у СІЗО.

“В середині серпня десь має закінчитись черговий шестидесятиденний термін тримання під вартою підозрюваного, але думаю, що на засіданні 5 серпня його знову мають продовжити.

Також на наступному засіданні мали би брати свідчення обвинуваченого. Але скоріш за все, буде подано море клопотань з боку адвокатів і будуть розглядати їх. Після свідчень обвинуваченого мають бути дебати і вирок. Очікуємо, що справа завершиться не раніше осені”, – розповів Олег Яцків.

Нагадаємо, зґвалтування на Левандівці трапилось у червні 2020 року. 11-річний хлопчик пішов гуляти з друзями, а коли повернувся додому, то розповів батькам, що його зґвалтував 18-річний Мирослав Мартинюк. Ймовірного ґвалтівника того ж дня затримали, він зізнався у злочині. Уже більше року Мирослав Мартинюк очікує вироку суду у львівському СІЗО без права виходу під заставу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі