Заяви Москви про “захист” російськомовних є фальшю – Кравчук

26 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Кравчук нагадав, що наслідки агресії Росії проти України - 15 тисяч загиблих і 1,6 млн переселенців.

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що заяви президента РФ Владіміра Путіна про те, що РФ своїми діями на сході України “захищає” російськомовних людей, є глибокою фальшю.

“Зруйновані будинки, зруйнована інфраструктура, вони (переселенці – ред.) пішли і сьогодні живуть в інших регіонах України – і не тільки України, – не маючи всіх умов для життя і праці. І хочу сказати, що серед цих людей всі – російськомовні, і більше половини – етнічні росіяни”, – сказав Кравчук в програмі “Погляд з Банкової” на телеканалі “Дім”.

Він підкреслив, що наслідки агресії Росії проти України – 15 тисяч загиблих і 1,6 млн переселенців. Тому, за його словами, заяви Росії з приводу “захисту” російськомовних людей – “це глибока фальш”.

“Просторікування російської влади, зокрема, і пана Путіна, що вони турбуються про російськомовних людей, що вони просувають так званий “русскій мір” – це глибока фальш. 1,6 млн живих страждальців, плюс вбиті на тій території. Тому треба припинити цю брехню і почати важкий шлях до миру”, – підсумував Кравчук.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі