ЗАЗ починає виробництво автомобілів Groupe Renault для українського ринку

09 грудня 2020 АвтоДіло
Share Button
Фото - з відкритих джерел
Запорізький автомобілебудівний завод оголоcbd про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку. Проект реалізується на потужностях в Запоріжжі.

Про це повідомили на сайті компанії.

Перед початком проекту ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault. На заводі запустили систему “Alliance Production Way”, яка суворо керуватиметься для забезпечення українського ринку автомобілями міжнародного рівня якості.

“Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості від наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку”, – зазначив голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко

“Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди “Зроблено в Україні” будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault “, – прокоментував керуючий директор Groupe Renault Export Регіон Євразія Макс Міссана.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі