Збірній України присудили технічну поразку за матч зі Швейцарією

25 листопада 2020 Спорт
Share Button
Фото: Павло Кубанов
Апеляційний комітет УЄФА розглянув справу скасованого матчу Ліги націй Швейцарія – Україна, який мав відбутися 17 листопада.

Після онлайн-засідання, яке відбулось сьогодні, 25 листопада, УЄФА ухвалив рішення присудити збірній України технічну поразку, інформує офіційний сайт УАФ.

Під час розгляду справи швейцарській та українській сторонам надали можливість продемонструвати свої докази. Апеляційний комітет УЄФА вирішив визнати, що матч не відбувся з вини збірної України, та зарахувати їй технічну поразку – 0:3. Рішення можна оскаржити в Спортивному арбітражному суді.

Це означає, що збірна України вилітає з найвищого дивізіону Ліги націй (А), посівши останнє місце у групі зі Швейцарією, Німеччиною та Іспанією. У наступному сезоні “синьо-жовті” виступатимуть у дивізіоні В.

Нагадаємо, 17 листопада, влада кантону Люцерн заборонила проводити матч Швейцарія – Україна: “синьо-жовтих” відправили на карантин Швейцарія – Україна через нові випадки коронавірусу у таборі “синьо-жовтих”. УАФ була готова провести поєдинок 18 листопада з наявними неінфікованими гравцями. Але УЄФА запропонував зібрати на наступний день нову команду з футболістів, які не контактували з інфікованими – УАФ заявила, що це неможливо.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі