Здав усіх: підпалювач авто журналістки отримав вирок

25 травня 2020 Відео, Кримінал
Share Button
Виконавець підпалу Фото: ІП Діло
Сьогодні, 25 травня, у Галицькому суді міста Львові оголосили вирок юнаку, який підпалив авто львівської журналістки Галини Терещук.

Нагадаємо, взимку невідомі підпалили авто Галини Терещук, яке було біля її дому. Згодом, ЗМІ опублікували відео з місця злочину, а поліція виявила зловмисників – це Михайло Чердак, працівник поліції, Вадим Дмитренко та Якоб Сарахман, виконавець. Саме йому сьогодні і оголосили вирок. Хлопцю 20 років, а родом він з Молдови.

Як повідомляє кореспондент “Діла” з зали суду, Якоб Сарахман уклав угоду про визнання винуватості. Згідно цієї угоди, його засуджують до 5-ти років позбавлення волі з відкладанням покарання на 3 випробувальні роки. Суд виніс аналогічний вирок.

“Я визнаю свою провину та каюсь. Сприяю слідству. Готовий відшкодувати усі матеріальні збитки, працюватиму сумлінно” – розповів юнак.

Дійсно, як стало відомо, Якоб Сарахман розповів слідству усі деталі, про усіх відомих йому фігурантів злочину. За вчинене хлопець отримав 5 тисяч гривень.

Більше того, як повідомляє кореспондент “Діла”, Сарахман також зізнався у двох інших підпалах автомобілів у 2019 році.

“Цей хлопець взагалі не розумів, що робить. Я його побачила і він попросив у мене вибачення. Мене цікавить, куди подівся поліцейський і чому його не можуть знайти, адже саме він міг розказати найбільше. Зокрема, який мотив. Саме він – головна нитка у цій справі. Чердак – був посередником  і він міг би розказати, хто замовник”, – коментує “Ділу” Галина Терещук.

Відео підпалу:

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі