Зеленський анонсував перевірку законності приватизації стратегічних підприємств

13 березня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент України Володимир Зеленський анонсував проведення розслідування законності приватизації стратегічних підприємств і надр в країні окремими особами.

“Справедливу і законну реакцію з боку України повинні отримати і ті, хто вважав, що не у держави, а в приватних руках, може виявитися контрольний пакет акцій над стратегічними оборонними підприємствами, зокрема Мотор Січ, а також можуть присвоюватися землі і надра, які належать народу України. Як взагалі це сталося? Знову ж – риторичне питання. Але відповіді на них знайдуть правоохоронні органи разом з державною службою геології і надр”, – сказав Зеленський в своєму відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook в п’ятницю ввечері..

“Громадяни повинні знати: яким чином і на яких умовах рядом осіб в Україні були отримані ті чи інші ресурси. Тим, хто зробив це законно – боятися нічого. І для того, щоб встановити це – буде проведено максимально детальний аудит, результати якого будуть представлені суспільству. Упевнений, що ці відповіді повинні бути не риторичними, а конкретними, вичерпними і аргументованими – як для громадян, так і для можливих майбутніх судових справ”, – додав Зеленський.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі