Зеленський не хоче, щоб Байден і Путін говорили про Україну без нього

17 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
За словами президента, якщо на цій зустрічі йтиметься про Україну, то таке обговорення не буде предметним і правильним.

Президент України Володимир Зеленський схвально ставиться до ідеї двосторонніх переговорів президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена і президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Про це він повідомив під час спілкування з представниками українських та іноземних ЗМІ в Парижі, трансляція заходу велась на сторінці Офісу президента у Фейсбуці.

“Щодо пропозиції Байдена зустрітися з Путіним у третій країні, деякі країни сказали, що вони відкриті для цього. Я вважаю, що це правильно. Це дуже вчасно. Коли є такий діалог, як кажуть, гармати мовчать”, – заявив він.

За словами президента, така зустріч могла б вирішити деякі питання, тому що діалог між цими країнами повинен бути. “Тому що іноді, коли такі великі держави не розмовляють, то страждають інші, і повірте нам, ми це розуміємо”, – додав президент.

Також президент зазначив, що на цій можливій зустрічі лідери США та Росії можуть обговорювати питання України.

“Якщо ви хочете мою думку – якщо вони будуть порушувати питання України, я впевнений, що таке питання може бути актуальним. Тут йдеться навіть не про справедливість. Мені здається, це було б не так предметно обговорювати питання України без нас. Це не буде предметно і не буде правильно. Це ще раз покаже, що великим за розміром країнам здається, ніби все обертається навколо них, але світ набагато більший”, – наголосив глава Української держави.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі