Зеленський поспілкувався з Лукашенком: відомі деталі

05 серпня 2020 Політика
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Володимир Зеленський та Олександр Лукашенко під час телефонної розмови обговорили питання екстрадиції затриманих у Білорусі учасників воєнних дій на Донбасі.

“Провів телефонну розмову з Президентом Олександром Лукашенком. Сподіваюся, що підозрювані у терористичній діяльності на території України будуть нам передані для притягнення до кримінальної відповідальності, згідно з чинними міжнародно-правовими документами”, написав Володимир Зеленський у своєму Телеграм-каналі.

Як повідомляє УНН, в Офісі Президента розповіли про деталі перемовин.

Зазначається, що глави держав детально обговорили питання, пов’язані із затриманням на території Білорусі наприкінці липня групи осіб, яка належить до приватної військової компанії Вагнера. Відзначено важливість подальшої ефективної взаємодії компетентних органів двох держав, зокрема у контексті передачі Україні осіб, що підозрюються у терористичній діяльності на території нашої держави.

Відомо, що Володимир Зеленський висловив переконання, що причетним до дій незаконних формувань на Донбасі не вдасться уникнути справедливого покарання. Увагу приділили також питанням підготовки до Третього форуму регіонів України та Білорусі восени поточного року. Володимир Зеленський висловив особисту подяку Президенту Республіки Білорусь за надану у липні гуманітарну допомогу населенню західних регіонів України, постраждалих від повені.

“Цей жест справжньої дружби Білорусі вкотре наголошує на цінності партнерства між нашими країнами”, – зазначив Зеленський.

Також президенти обговорили ситуацію з поширенням і подоланням наслідків коронавірусної інфекції COVID-19 на території обох держав, йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі