Зеленський пояснив, чому звільнив Хомчака

28 липня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент очікує, що на всіх рівнях у ЗСУ, МОУ та структурах сектору безпеки буде налагоджена взаємодія, "яка допоможе не припускатися помилок і дасть змогу підвищити ефективність захисту України".

Як повідомляє пресслужба Офісу президента, це рішення президента є продовженням розпочатих кадрових змін у Міністерстві оборони та в секторі безпеки.

Зазначається, що Зеленський вважає безумовним пріоритетом здатність керівників усіх рівнів на сто відсотків виконувати завдання, необхідні для захисту України від збройної агресії.

“Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками”, – заявив президент.

Він наголосив на необхідності активізації роботи як у Міноборони, так і в ЗСУ.

Глава держави закликав не розглядати ротації чи заміну керівників “як щось надзвичайне”.

“Якщо є потреба змінити керівний погляд на конкретному напрямку, це потрібно робити”, – сказав Зеленський.

Він зауважив, що очікує, що на всіх рівнях у ЗСУ, МОУ та структурах сектору безпеки буде налагоджена взаємодія, “яка допоможе не припускатися помилок і дасть змогу підвищити ефективність захисту України”.

“Очікую від керівництва Міністерства оборони та Збройних сил якіснішої взаємодії та чіткішого окреслення перспектив для кожного українського військового – як на професійному, так і на соціальному рівні”, – підсумував президент.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі