Зеленський пропонує Раді замінити ОАСК після його ліквідації

14 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
У президентському законопроекті передбачено утворити Київський міський окружний адміністративний суд (КМОАС), ліквідувавши Окружний адміністративний суд міста Києва.

Про це йдеться у тексті подання, який опублікували на сайті Ради.

Законопроектом передбачено утворити Київський міський окружний адміністративний суд із розташуванням у Києві. Територіальна юрисдикція цього суду поширюється на місто Київ.

У Прикінцевих та перехідних положеннях законопроекту зазначається, що в разі його ухвалення закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Передбачається установити, що з дня набрання чинності цим законом: ОАСК припиняє здійснення правосуддя, а до початку роботи КМОАС справи, підсудні ОАСК, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.

Також ОАСК має невідкладно, протягом десяти робочих днів, передає судові справи, які перебувають у його володінні, до КМОАС.

Згідно з документом, з дня початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду ОАСК невідкладно передає підсудні йому справи до Київського міського окружного адміністративного суду.

Як писало Діло, Зеленський вніс до Ради законопроект про ліквідацію ОАСК.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі