Зеленський розповів, у яких випадках готовий зустрічатися з олігархами

04 жовтня 2021, 02:00 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Президент готовий зустрічатися з представниками великого бізнесу та олігархами тільки щодо питань розвитку України. І такі зустрічі мають бути публічними й відбуватися в Офісі президента.

Про це Володимир Зеленський заявив сьогодні, 3 жовтня, на брифінгу в Трускавці, інформує “Дом“.

“З мене найбільша відповідальність щодо таких зустрічей. Тому я зацікавлений, щоб вони були публічними. Особливо з урахуванням того, що у мене відповідальність політична. Вона вдарить і по Офісу президента, і по президенту, і в цілому по владі. І по рейтингу партії, тому що рейтинг партії “Слуга народу” сильно залежить від рейтингу президента Зеленського”, — пояснив глава держави.

Він зазначив, що всі зустрічі з великим бізнесом мають проходити в Офісі президента.

“Але у зустрічах із великим бізнесом я зацікавлений, коли вони конструктивні. Це необов’язково можуть бути бізнес-питання, а, наприклад, коли нам потрібно об’єднати зусилля щодо захисту та боротьби з COVID-19”, — сказав Зеленський.

Президент наголосив, що особливо буде зацікавлений у зустрічах із великими бізнесменами, “коли ми точно знатимемо, що Україна прийматиме Олімпіаду”.

“Тому що нам потрібно буде будувати інфраструктуру. Нам не вистачатиме державних коштів, скажу чесно, якщо ми хочемо побудувати реально потужну спортивну інфраструктуру та сильний менеджмент. Є високопрофесійні українці, які працюють за кордоном, але за великі гроші. Бюджетних грошей на це не вистачить, тому говоритимемо з бізнесом”, — перелічив він.

“А інші варіанти зустрічей мене не цікавлять. Чесно. Немає часу”, — резюмував Зеленський.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі