Зеленський розповів, як можна було запобігти розгортанню війни в Україні

27 травня 2022, 08:43
Share Button
Фото: ОП
Президент України знову наголосив на тому, що Європа зволікає з новими санкціями проти росії.

Володимир Зеленський висловив думку про те, що катастрофічних наслідків війни росії проти України можна було б уникнути, якби світові лідери діяли більш рішуче, а не загравали з путіним, йдучи йому на поступки. Про це йдеться у вечірньому зверненні політика до народу.

На думку Зеленського, члени Європейського Союзу занадто довго ухвалюють рішення про блокування банківської системи рф та введення шостого пакету санкцій, включно з нафтовим ембарго.

“Катастрофічне розгортання подій все ж таки можна було б зупинити, якби світ поставився до ситуації в Україні як до своєї ситуації. Якби сильні світу цього не загравали з росією, а реально натиснули заради припинення війни. Ось подивіться, скільки вже тижнів ЄС намагається узгодити шостий пакет санкцій проти росії, поки вона отримує від європейців по мільярду євро на день за постачання енергоресурсів. Скільки вже тижнів світ не наважується заблокувати російську банківську систему, щоб позбавити агресора можливості фінансувати не тільки війну проти нас, але й політику створення розколів і криз повсюди у світі”, — заявив президент.

Крім того, Зеленський вкотре підкреслив, що необхідно, аби європейські партнери та США надали Україні всю необхідну зброю, аби змінити характер боїв і почати швидше рухатися до вигнання окупантів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі