Зеленський розсмішив Папу: президент України зустрівся з главою Ватикану

08 лютого 2020 Політика
Share Button
Розпочався офіційний візит президента України Володимира Зеленського до Ватикану.

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Ватикану 8 лютого попросив у Папи Римського Франциска сприяти у звільнені полонених українців.

«Понтифік робить усе можливе для досягнення миру та гармонії в усьому світі. Через 2 місяці після “Норманді” в Парижі я просив допомогти зі звільненням українців, полонених на Донбасі, в Криму та в Росії», – написав Зеленський у Twitter, додавши, що його надихнула розмова із Франциском про мир.

На оприлюднених фото видно, що Зеленський та Франциск знайшли спільну мову і багато усміхаються.

Також президент України проведе зустріч з Державним секретарем Святого Престолу П’єтро Пароліном за участю Секретаря з міждержавних відносин Святого Престолу Пола Річарда Галлахера.

Нагадаємо, раніше під час візиту до Італійської Республіки президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Італії Серджіо Маттареллою. Глави держав обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва, зокрема розвиток політичного діалогу, перспективи торговельно-економічної та інвестиційної співпраці, підтримку Італією процесу реформ в Україні та інтеграції нашої держави до євроатлантичних структур.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі