Зеленський відповів, чи зупинять превентивні санкції ескалацію з боку Росії

02 лютого 2022, 02:00 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент закликав їх спочатку запровадити, "а потім - подивимося".

Про це він повідомив на прес-конференції за результатами зустрічі із прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи зупинять персональні санкцій ескалацію з боку Росії, Зеленський сказав наступне: “Якщо я вас вірно зрозумів, то ви мене запитуєте про те, чи якісь превентивні санкції, якщо вони будуть запроваджені до ескалації, чи вони зупинять ескалацію з боку Росії? Давайте запровадимо, а потім подивимося”.

Зазначимо, що після переговорів Джонсон заявив про готовність запровадити санкції проти Російської Федерації як тільки “чобіт” першого російського солдата зайде глибше в Україну.

“Також разом з іншими країнами ми готуємо пакет санкцій та інших заходів, які будуть застосовані у той момент, коли перший російський чобіт зайде ще глибше на українську територію. Ми здійснили цю усю роботу і підготували усе це не для демонстрації ворожості стосовно Росії, але як свідчення, що ми завжди виступатимемо за свободу і демократію та український суверенітет перед обличчям агресії”, – наголосив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі