Зеленський відреагував на повідомлення про вторгнення РФ “найближчими днями”

12 лютого 2022, 18:53 Політика
Share Button
Володимир Зеленський
Президент України підкреслив, що інформація про можливе російське вторгнення поки лише провокує паніку і не допомагає державі.

Президент України Володимир Зеленський закликав українців не панікувати на тлі повідомлень про можливе вторгнення Росії.

Про це він заявив під час зустрічі зі ЗМІ після перегляду тактико-спеціальних навчань у Херсонській області, передає Уніан.

Зеленський вважає, що наша держава має перш за все має розраховувати на своїх військових і своїх громадян, і бути готова в будь-який день. При цьому він зауважив, що інформпростір заполонило багато інформації про російське вторгнення.

“В інформаційному просторі забагато інформації щодо глибокої повномасштабної війни з боку Російської Федерації. Навіть вже кажуть відповідні дати. Ми розуміємо всі ризики, розуміємо, що вони є”, – наголосив глава держави.

Він також закликав надати Україні стовідсоткову інформацію щодо можливого нападу РФ, якщо такі дані є і додав, що вся така інформація піддаватиметься чіткому та глобальному аналізу.

“Ми беремо до уваги всю цю інформацію, ми вдячні за цю інформацію, але ми маємо чітко аналізувати будь-яку інформацію, оцінювати ризики… Ми отримуємо інформацію з багатьох джерел. У нас також є розвідка. Я не думаю, що вона працює гірше за розвідку інших держав”, – додав він.

Президент додав, що правда полягає в тому, що зараз є багато різної інформації про можливе російське вторгнення, яка поки що лише провокує паніку і не допомагає, а “паніка у нас в країні – найкращий друг нашого ворога”.

Зеленський наголосив, що єдиний шлях до вирішення конфлікту – виключно дипломатичний.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі