Зеленський вніс до Ради законопроект про ліквідацію ОАСК

13 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної ради законопроект "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва". Законопроект внесено як невідкладний.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Президент Володимир Зеленський закликав сприймати це як “сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону”.

“Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості”, – заявив він.

У прес-службі ОП зазначили, що відповідно до частини другої статті 125 Конституції України, суд утворюється, реорганізовується та ліквідовується законом, проект якого вносить до Ради президент України (після консультацій з Вищою радою правосуддя).

В Офісі президент вважають, що довіра до суду має бути безумовно, а у випадку ОАСК – вона вмерла.

“ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з “плівками”, корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення. Довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 квітня затримали двох адвокатів-посередників, яких НАБУ та САП викрили “на гарячому” при отриманні неправомірної вигоди для подальшої її передачі суддям ОАСК. Під час обшуку було виявлено великі обсяги іноземної готівки: понад 3,7 млн дол. США, 840 тис. євро, 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі