Зеленський вперше прокоментував розслідування про свою причетність до офшорів

18 жовтня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент Володимир Зеленський вважає, що в розслідуванні журналістів «Слідства.Інфо» щодо пов'язаних із ним офшорних компаній немає нічого нового. Він заперечив, що вони використовувалися для незаконного відмивання коштів з України.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю ICTV, показаному 17 жовтня.

Коментуючи фільм-розслідування «Слідства.Інфо», президент сказав, що, «чесно кажучи, сюжет не дуже». «Це було для мене як дежавю. У 2019 році все те саме кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене нічого немає, бруду ніякого немає», — заявив Зеленський.

«Усе це стара історія, я все це чув, усе це бачив, усі ці деталі. Тішить, що жодної нової деталі я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов. Це тішить трішечки», — додав він.

На уточнювальне питання про те, чи використовував Зеленський офшори для відмивання грошей, він сказав, що створенням таких компаній у часи президента-втікача Віктора Януковича займалися «всі… особливо бізнес, пов’язаний з телебаченням, зі ЗМІ». Це, сказав президент, дозволяло вберегтися від впливу політики на діяльність.

Також Зеленський заявив, що в той час через сатиру в програмі «Вечірній квартал» на його бізнес тиснули, а податкова приходила з перевірками «якщо не щодня, то щотижня».

«Я особисто побудував без бюджетів, без держави бізнес в Україні. З нуля. Відмиванням у 2019 році ніяких грошей, і з 2012 року, і з 2001-го, і з 2019-го не займалися ані я, ані жоден член Студії “Квартал 95”. Ми займалися виключно творчістю», — каже він.

Нагадаємо, розслідувачі «Слідство.Інфо» заявили, що змогли частково підтвердити отримання 40 мільйонів доларів від компаній, пов’язаних з олігархом Ігорем Коломойським офшорними фірмами Володимира Зеленського та його оточення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі