Зеленський ввів санкції проти Фукса, Фірташа та оточення Путіна

24 червня 2021, 19:02 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент України Володимир Зеленський підписав указ, який вводить у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти бізнесменів Павла Фукса і Дмитра Фірташа, а також проти російських високопосадовців і олігархів.

Документ опублікований на сайті президента 24 червня.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», – йдеться в указі.

Серед запроваджених обмежень – блокування активів, обмеження торговельних операцій, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, запобігання виведенню капіталів за межі України, анулювання або зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами.

Загалом, за поданням Служби безпеки України, санкції запроваджуються проти 538 фізичних і 540 юридичних осіб.

Серед інших осіб у переліку: генеральний директор російської держкорпорації «Ростех» Сергій Чемезов, російський олігарх Олег Дерипаска, давні знайомі російського президента Володимира Путіна олігархи Аркадій і Борис Ротенберги, голова правління «Газпром» Олексій Міллер, бойовик Ігор Безлер, члена ПВК «Вагнера» Дмитро Уткін, голова «Росгвардії» Віктор Золотов.

У документі зазначено, що він набирає чинності з дня опублікування. Санкції запроваджують на три роки або безстроково.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі