Зеленський закликав Дубінського вийти зі «Слуги народу»

25 січня 2021 Політика
Share Button
Фото: Укрінформ
Глава держави Володимир Зеленський просив нардепа Олександра Дубінського вийти зі складу фракції «Слуга народу», але народний обранець не став цього робити.

Про це повідомили Українській правді співрозмовники в «Слугу народу».

За інформацією ЗМІ, Зеленський Дубінському заявив, що він має піти зі фракції, щоб не підставляти «Слугу народу» під удар і зазначив, що попереджав нардепа ще до санкцій, щоб той не ліз у тему плівок і не зв’язувався з Деркачем, бо той – агент ФСБ.

Також президент нагадав, що Дубінський «розколював фракцію весь час», і його «журналістська діяльність» під час депутатства знижувала рейтинг та імідж фракції. Співрозмовник зазначає, що за Дубинського заступився Бужанський, мовляв, фракція своїх має підтримувати, на що Зеленський відповів, що вони саботували багато законопроектів, натякнувши, щоб вони не апелювали до командності.

Також джерело розповідає, що Дубінський кричав, нібито нардеп Анастасія Радіна зрадила Україні, працює на іноземні спецслужби, а «шабунята і соросята» його обмовили й ввели Зеленського в оману.

Президент у відповідь на це заборонив нардепу прикриватися ним, а звинувачення Дубінського в сторону Центру протидії корупції «назвав дитячими, пояснивши, що «це не гілка влади, а громадська організація, аби її критикувати». Також Зеленський порадив Дубінському утриматися від виправдань.

Глава держави запропонував фракції зібрати голоси за і проти Дубінського, він готовий зустрітися з керівництвом фракції та обговорити, що робити далі. Співрозмовник переконаний, що ключовий меседж – Дубінський має піти, а сам Зеленський не хоче розв’язувати проблему із санкціями.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі