Зеленський заявив, що у справі “вагнерівців” треба допитувати Порошенка

04 жовтня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Президент Володимир Зеленський запевняє, що не обізнаний у всіх деталях операції з "вагнерівцями", але про їх переміщення він знав, про що телефоном повідомив Олександру Лукашенку.

Про це він розповів на брифінгу за підсумками зборів фракції “Слуга народу” у Трускавці.

Журналісти каналу “Прямий” поцікавилися у президента, чи відповідає дійсності інформація розслідувачів Bellingcat про те, що спецоперація по затриманню бойовиків “Вагнера” зірвалася після наради в ОП. А також чому ні самого Зеленського, ні інших учасників тієї наради досі правоохоронці та ТСК Ради не допитали у вказаній справі.

“Мені здається власник вашого каналу, гетьман Порошенко, мені здається, він казав, що він приймав участь у цій операції. Мені здається, що його треба і допитувати…

Я не приймав участь у цій операції, я не приймаю участі у російських операціях в принципі.

Що стосується цього питання. Моє обговорення було з паном Лукашенко – це правда. Телефоном, коли ці люди (бойовики “Вагнера” – ред.), наскільки мені відомо, автобусами заїхали на територію Білорусі. Я щось чув, що вони там звідкись згідно операції летіли, я не знаю…”, – зазначив Зеленський.

Зеленський запевняє, що саме в той час, коли у Білорусь заїхали бойовики, він про це повідомив Лукашенку телефоном, а також уточнив деякі деталі, відомі йому на той час. Лукашенко у свою чергу пообіцяв президенту України вивчити це питання і “зробити все можливе”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі