Зеленський заявив, що в Україні готують держпереворот за участю Ахметова

26 листопада 2021, 13:11 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент України Володимир Зеленський під час свого другого пресмарафону, який зараз триває у Києві, розповів, що в України є не лише зовнішні загрози у вигляді великої кількості військ РФ біля наших кордонів, але й внутрішні.

Під час спілкування з журналістами він заявив, що розвідки інших країн повідомляють, нібито в перших числах грудня в державі може відбутися переворот, пише ZN,UA

“У нас є не тільки агентурна інформація, у нас є звукова інформація, де представники з України з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні, що буде залучено мільярд доларів тощо. Я вважаю, що це підстава бізнесмена Ріната Ахметова, я вважаю, що це є операція, його втягують у війну проти держави України “, – заявив президент, зазначаючи, що голосу самого Ахметова на записах немає, проте особи, яких гарант називати також не став, розмовляють саме про бізнесмена. 

Зеленський вважає, що Ахметов вже розпочав цю війну, що є його великою помилкою.

“Я до цього дуже спокійний, до речі. Я запрошував Ахметова на банкову послухати цю інформацію, або до відповідних органів, з якими він може поділитися. 

Як повідомляється у Телеграм-каналі “Монополіст”, після заяв президента Володимира Зеленського про олігарха Ріната Ахметова під час прес-конференції, єврооблігації його енергетичного холдингу ДТЕК – обвалилися.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі