Жінки-військовослужбовці на параді до Дня Незалежності пройдуть на підборах. Фото

02 липня 2021, 09:16 Трафунки
Share Button
Фото Армія.Inform
На військовому параді, присвяченому 30-річчю Незалежності України, візьме участь «коробка» жінок-військовослужбовців. Судячи з фотографій з репетиції, вони будуть на підборах.

Про це повідомляє Армія.Inform.

У цьому параді візьмуть участь курсантки Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2018 році – це була змішана«коробка», в яку входили дівчата з Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та вищезгаданого інституту.

Фото Армія.Inform

Викладач інституту, майор Євген Балабушка розповів, що тренування проходять двічі на день – з 07:30 до 8:30 і з 15:00 до 16:00.

«У цьому році, наскільки мені відомо, вони вперше будуть крокувати в парадній формі без зброї. Курсантки йтимуть в туфлях на підборах. Тому зараз почали тренуватися ходити в цьому взутті», – заявив він.

Фото Армія.Inform

Подібна ідея не сподобалася користувачам Мережі. Вони пишуть, що це перетворює військовий парад на “фарс” і суперечить цінностям НАТО.

“Шокована інформацією про те, що жінки на параді в День Незалежності будуть на шпильках. Це що взагалі таке? Ми будуємо натовську армію чи сексистський заповідник совка? Невже в Міноборони не знають, що на війні дівчата ходять у берцях? Паради робляться, щоб продемонструвати армії народну любов і повагу, а не печерні уявлення керівництва країни про сучасну армію”, – відреагувала голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України в ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі