Журналісти оприлюднили запис ймовірної розмови Медведчука з Пушиліним

09 травня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
На записі двоє чоловіків, чиї голоси схожі на голоси Медведчука й Пушиліна, дружньо спілкуються та обмінюються вітаннями до Дня Перемоги.

З’явилася інформація про отримання запису ймовірної розмови кума російського президента Володимира Путіна й лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука з представником окупаційної влади ОРДЛО на переговорах ТКГ у Мінську Денисом Пушиліним.

Запис викладено у публікації “24 каналу”. На записі двоє чоловіків, чиї голоси схожі на голоси Медведчука й Пушиліна, дружньо спілкуються та обмінюються вітаннями до Дня Перемоги. При цьому вони бажають один одному “побільше перемог у житті”.

За даними журналістів “24 каналу”, ця розмова відбулася 9 травня 2015 року – тоді Медведчук зателефонував Пушиліну, аби привітати з “подвійним святом” – з його днем народження та 9 травня.

У свою чергу чоловік з голосом, схожим на голос Пушиліна, дякує, та вітає співрозмовника у відповідь словами “дай нам бог побільше перемог у житті”.

“Вітаю, Денисе Володимировичу (ймовірно, говорить Медведчук – ред), по-перше, з днем народження. По друге, з днем перемоги”.

“А я вас вітаю з Днем Перемоги”, – каже інший співрозмовник.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі