Журналісти заблокованих ZIK, NewsOne і «112» створять новий телеканал

10 лютого 2021
Share Button
Фото ілюстративне
У Нацраді кажуть, що теоретично надання ліцензії такому каналу можливе.

Про це «Детектору медіа» повідомили одразу чотири джерела. За їхніми словами, співробітників закритих «каналів Медеведчука» запрошують стати співвласниками нового каналу в рівних частинах.

Раніше відповідний лист до співробітників ZIK, NewsOne і «112» за підписом президента медіахолдингу «Новини» Єгора Бенкендорфа вже опублікували vesti.ua.

Джерела також зазначають, що канал подаватиме документи на отримання ліцензії на мовлення до Нацради.

У коментарі «Детектору медіа» перший заступник голови Національної ради з питань телерадіомовлення Валентин Коваль розповів, що теоретично надання ліцензії такому каналу є цілком реальним, якщо йому вдасться зібрати всі необхі’дні документи та якщо серед засновників не буде осіб, що підпадають під санкції.

«За законом ми маємо розглядати всі заявки щодо видачі нових ліцензій. Є законні терміни і процедури, за якими ми вивчаємо нові компанії, що претендують стати ліцензіатами. Заявку розглядати будемо, але треба розуміти, що надання ліцензії залежить від того, як будуть складені документи, а це не така проста справа. Але теоретично це можливо, якщо новий канал не буде пов’язаний із особами, щодо яких введено санкції», – сказав він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі