Жителів Львівщини попередили про небезпеку підтоплення будинків

03 березня 2021 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Мешканців Львівської області попередили про підвищення рівня води в річках, яке може загрожувати підтопленням будинків.

Про це повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

“За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології 3–5 березня на рiчках басейну Захiдного Бугу очiкується продовження пiдйому рiвнiв води на 0,1–0,5 м, на р. Солокія біля м. Червоноград на 0,3–0,7 м над рівнями 02 березня на 08 год. Подальше затоплення заплав, с/г угідь, на р. Солокія — м. Червоноград можливе досягнення відміток початкового затоплення окремих госпоб’єктів, рівень небезпеки, жовтий”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, в ДСНС зазначили:

“3-5 березня продовжиться підвищення рівнів води на річках басейнів Західного Бугу та Прип’яті на 0,1-0,7 м (над поточними рівнями води) з виходом води та подальшим затопленням заплав у Львівській, Волинській, Рівненській, Житомирській областях.

Можливе досягнення вiдмiток підтоплення господарських споруд та затоплення сільгоспугідь в прирічкових населених пунктах Старовижiвського, Ратнiвського, Маневицького районів  Волинської області, Рокитнiвського району Рiвненської областi, Ємiльчинського району Житомирської областi та м.Червоноград (річка Солокія притока Західного Бугу в Львівській обл.) – рівень небезпеки жовтий”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі